Hírek, események

TANÉVNYITÓ 2022/2023

Megkezdődött a 2022/23-as tanév iskolánkban.

Az ünnepélyes tanévnyitót 2022. szeptember 1-én tartottuk meg.

Ezt a tanévet is sok elsős kisdiákkal kezdtük, akik nagy izgalommal fogadták az iskolai tanévnyitót.

Igazgató Úr a hagyományos tanévnyitó ünnepséget iskolánkban az első osztályba lépő kisgyermekek köszöntésével kezdte. A köszöntést követően Igazgató Úr beszámolt az iskolát érintő változásokról és tájékoztatta a szülőket az iskolakezdéssel járó kötelezettségekről is.

Tiszanána Község Polgármestere köszöntőjével üdvözölte a diákokat, majd az iskolakezdésre versmondással és műsorral készülő tanulóink műsorával folytatódott a tanévnyitó.

Jó tanulást és tanítást mindenkinek!

TANÉVZÁRÓ 2021/2022

Kedves gyerekek eljött a számadás ideje, lezárult egy tanév.

A bizonyítványban lévő jegyek, értékelések egyértelművé teszik, hogy mit sikerült elérnetek a 2021/2022-es tanévben.
Bizony elmondhatjuk, hogy sokat és keményen dolgoztatok az idén is, és eljött a jól megérdemelt pihenés ideje.
Eljött az ideje, hogy azok a dolgok, amelyeket tanultatok valamiképpen leülepedjenek annyira, hogy szeptemberben ismét legyen hely az új és érdekes tananyag számára.

Köszönöm minden pedagógusnak és minden pedagógiai munkát segítő dolgozónak, hogy részt vettek ebben a nehéz, de mégiscsak szép tanévben.

A gyerekeknek és a pedagógusoknak is kellemes pihenést kívánok!

Mindenkinek köszönöm az egész éves munkáját.

M. Szűcs István
Intézményvezető

BALLAGÁS 2022

A 2022-es év május vége és június eleje a búcsúzások időszaka volt iskolánkban.

A végzős évfolyam utolsó tanulással töltött napjait a búcsúzások követték tanáraiktól, iskolánk dolgozóitól és a diáktársaktól, majd a hét csúcspontja, a Ballagás következett.

Az eseményekről készült képeket itt nézheti meg:

Suli TV ballagási felvétele:

***letöltés***

Az idén is lehetőség van arra, hogy rendelkezzen a személyi jövedelemadója 1%-áról.

Kérjük, szja-1%-nak felajánlásával támogassa Ön is a Tiszanánai Sütő András Iskolai Alapítvány munkáját!

Adószámunk: 18753992-1-10

Adóbevallásánál szíveskedjen az SZJA beadványában lévő nyomtatványra alapítványunk adószámát beírni!

Hozzászólások lezárva